Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
P18 (04-05) Joukkueenjohtaja Männikkö Essi @: essi.mannikko@gmail.com
tel:
P18 (04-05) Joukkueenjohtaja Vuojela-Kivistö Pirita @: piritavk@gmail.com
tel:0504643939
P16 (06-07) Joukkueenjohtaja Mäki-Rahkola Marjo @: marjo.makirahkola@gmail.com
tel:0405786182
P14 (08) Joukkueenjohtaja Aaltonen Ari @: salisudet08@gmail.com
tel:050-414 1646
P13 (09) Joukkueenjohtaja Långström Tom @: tom.langstrom@kolumbus.fi
tel:0505558311
P12 (10) Joukkueenjohtaja von Gerich Hanna @: hanna.vongerich@gmail.com
tel:0503790660
P11 (11) Joukkueenjohtaja Konttinen Miia @: miia.konttinen@gmail.com
tel:0400410508
P11 (11) Joukkueenjohtaja Manninen Heli @: helimanninen@yahoo.com
tel:+358 50 5546977
P10 (12) Joukkueenjohtaja Varjamo Anna @: anna.varjamo@gmail.com
tel:0505112512
Miehet Edustus Joukkueenjohtaja Annala Timo @: t.annala@gmail.com
tel:+358400436454
Miehet Edustus Joukkueenjohtaja Liukkonen Petrus @: peetu.liukkonen@gmail.com
tel:+358504109952
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Aaltonen Ari @: salisudet08@gmail.com
tel:050-414 1646
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Garton Anna @: annagarton@hotmail.com
tel:0505326007
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Konttinen Miia @: miia.konttinen@gmail.com
tel:0400410508
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Laakkonen Timo @: timo.laakkonen@tph.fi
tel:0458052200
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Lindqvist Kari @: kari.lindqvist@hotmail.com
tel:0407437767
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Liukkonen Petrus @: peetu.liukkonen@gmail.com
tel:+358504109952
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Långström Tom @: tom.langstrom@kolumbus.fi
tel:0505558311
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Manninen Heli @: helimanninen@yahoo.com
tel:+358 50 5546977
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Merikallio Niklas @: Hurrikaani65@gmail.com
tel:0400905528
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Männikkö Essi @: essi.mannikko@gmail.com
tel:
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Pohjonen Martti @: martti.pohjonen@outlook.com
tel:+358 40 183 6809
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Rytkönen Mikko @: mikko.rytkonen@gmail.com
tel:0440767667
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Rytkönen Tiina @: tiinakukkola81@gmail.com
tel:0414329080
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Taininkoski Miikka @: taininkoski@gmail.com
tel:0400436848
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Varjamo Anna @: anna.varjamo@gmail.com
tel:0505112512
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja von Gerich Hanna @: hanna.vongerich@gmail.com
tel:0503790660
Joukkueenjohtajat Joukkueenjohtaja Vuojela-Kivistö Pirita @: piritavk@gmail.com
tel:0504643939
Miehet M2 Joukkueenjohtaja Tuominen Jukka @: tuominen.jukka@hotmail.com
tel:0505918217
Miehet M4 Joukkueenjohtaja Merikallio Niklas @: Hurrikaani65@gmail.com
tel:0400905528
Vihdin Salisudet
«  Kesäkuu   »