Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
C1-C2 POJAT 05-06 Joukkueenjohtaja Leino Hanna @: hmleino@gmail.com
tel:0406745349
D1 POJAT 07 Joukkueenjohtaja Juntunen Aira @: aira.juntunen@gmail.com
tel:0407790780
D1 POJAT 07 Joukkueenjohtaja Mäki-Rahkola Marjo @: marjo.makirahkola@gmail.com
tel:0405786182
D2 POJAT 08 Joukkueenjohtaja Aaltonen Ari @: salisudet08@gmail.com
tel:050-414 1646
E1 POJAT 09 Joukkueenjohtaja Långström Tom @: tom.langstrom@kolumbus.fi
tel:0505558311
E2 POJAT 10 Joukkueenjohtaja Tanninen Maarit @: maarit.tanninen@gmail.com
tel:0405570627
F1 POJAT 11 Joukkueenjohtaja Haasto Sami @: sami.haasto@gmail.com
tel:0447555690
F2 POJAT 12 Joukkueenjohtaja Varjamo Anna @: anna.varjamo@gmail.com
tel:0505112512
D TYTÖT 07-08 Joukkueenjohtaja Lindqvist Kari @: kari.lindqvist@hotmail.com
tel:0407437767
E TYTÖT 09-10 Joukkueenjohtaja Rytkönen Tiina @: tiinakukkola81@gmail.com
tel:0414329080
F TYTÖT 11-12 Joukkueenjohtaja Ruonakoski Mira tel:0505966211
MIEHET M1 Joukkueenjohtaja Annala Timo @: t.annala@gmail.com
tel:+358400436454
MIEHET M1 Joukkueenjohtaja Liukkonen Petrus @: peetu.liukkonen@gmail.com
tel:+358504109952
MIEHET M2 Joukkueenjohtaja Tuominen Jukka @: tuominen.jukka@hotmail.com
tel:0505918217
MIEHET M3 Joukkueenjohtaja Rytkönen Mikko @: mikko.rytkonen@gmail.com
tel:0440767667
MIEHET M3 Joukkueenjohtaja Taininkoski Miikka @: taininkoski@gmail.com
tel:0400436848
MIEHET M4 Joukkueenjohtaja Merikallio Niklas @: Hurrikaani65@gmail.com
tel:0400905528
NAISET N1 Joukkueenjohtaja Garton Anna @: annagarton@hotmail.com
tel:0505326007
Vihdin Salisudet
«  Lokakuu   »
Kategoriat